درباره ما

شرکت ناز با استفاده از تکنولوژی روز دنیا پیشگام در انرژی های نو باسابقه ای طولانی و با کمک تجربه بالای متخصصین خود، توانای طراحی و اجرای انواع سیستم های خورشیدی و بادی را دارد.

مهمترین هدف ما تبدیل و جایگزینی مصرف از انرژیهای فسیلی و آلوده کننده به استفاده از انرژی سبز و پاک خورشیدی در سطح جامعه است. باشد که سهمی هر چند اندک در کاهش آلاینده های زیست محیطی داشته باشد.

انرژي هاي تجديدپذير برخلاف انرژي هاي فسيلي که محدوديت، آلايندگي و خسارات زيست محيطي غيرقابل جبران دارند قدرت تأمين نيازهاي جهاني را خواهند داشت.

ما  مفتخر هستیم تا با استفاده ازدانش به روز متخصصان و کارشناسان خود  در زمینه طراحی و تولید ،تحقيق و توسعه انواع انرژي هاي نو در جهان به عنوان مشاور و پيمانكار فعاليت نمايد.

همچنین کارشناسان این شرکت با بهره گیری از همکاری تولید کننده گان معتبر بین الملی و پناسیل فنی بالای خود توانسته اند با هدف  خدمتگزاری به میهن عزیزمان و  فروش انواع سیستم های خورشیدی  را درتهران و شهرستان ها اجرا نماید.

در همین راستا  اين شركت با استفاده از نظريات دانشمندان بزرگ ايران و جهان در خصوص استفاده از تكنيكهاي روز در طراحي  و اجرا و با بكارگيري اساتيد دانشگاه هاي برتر سراسر جهان و مهندسين و كارشناسا ن خبره و مجرب نهايت كوشش خود را در كارشناسي و اجراي هر چه بهتر پروژه ها مبذول داشته است.

ضمناً‌اين شركت از كليه محققان انرژي هاي نو در جهان جهت تبادل اطلاعات تخصصي واستفاده بهينه  از تجهيزات مرتبط دعوت بعمل مي آورد.

اميد است با فن آوريهاي نوين  و مهندسي دقيق بتوانيم گامي هر چند كوچك در مسير اصلاح مصرف انرژي و ارائه انرژيهاي نو و مقروم به صرفه براي شما عزيزان برداريم.

بخشی ازخدمات شرکت :

 فروش انواع سيستم هاي نوين انرژي آبی

– فروش انواع سيستم هاي نوين انرژي خورشيدي

-نصب و راه اندازي سيستم هاي خورشيدي

– گارانتي و خدمات پس از فروش سيستمهاي خورشيدي

-نظارت بر حسن عملكرد و نصب و راه اندازي آبگرمكن هاي خورشيدي خانگي و عمومي
-اجراي راهكارهاي بهينه‌سازي در بخش خورشيدي در ساختمان‌هاي درحال ساخت
-مطالعه جايگزيني انرژي باد به جاي سوخت‌هاي فسيلي در ايران